Make a wish

Maat / Inhoud: 106mm / 79mm

Meer uit deze categorie

Dit rubberstempel maakt deel uit van de collectie van Andy Skinner voor Cosmic Shimmer.

Het ontwerp toont een jong meisje in een balletrokje met fijne vlindervleugels, dat zachtjes op een paardenbloem blaast terwijl de pluisjes door de lucht zweven. De handgeschreven tekst “May all your wishes come true” versterkt de dromerige sfeer van hoop en wenselijkheid die in het ontwerp besloten ligt.

 

De illustratie is uitgevoerd in Andy Skinner’s herkenbare stijl met rijke textuur en artistieke details. Het stempel kan prachtig gebruikt worden als centraal motief of als gelaagd element in creatieve projecten. Het is diep gegraveerd in duurzaam rood rubber, wat zorgt voor scherpe en consistente afdrukken. Het stempel is voorgesneden en gemonteerd op cling foam, waardoor het eenvoudig te gebruiken is met een acrylblok of stampingplatform en geschikt is voor diverse inkten en mixed media technieken.

 

Ideaal voor mixed media, art journaling, altered books, kaarten maken en andere papercraftprojecten. Het ontwerp voegt een zachte, dromerige en hoopvolle sfeer toe aan creatieve projecten.

 

Afmetingen: afbeelding 115 × 70 mm, tekst 87 × 17 mm.

Na gebruik reinigen met water.

Verpakt op een acetaatvel met voorgesneden gaten voor opbergen in een ringband.

Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk.